icon
icon
icon
Województwo:
Powiat:
Miasto:
Ubezpieczenie:
Towarzystwo:
AKTUALNOŚCI

28 Maj 2013

Młodzi Kierowcy słono płaca za OC

Co piąty wypadek w ubiegłym roku spowodował kierowca w wieku 18-24 lat. Pamiętają o tym towarzystwa ubezpieczeniowe, więc młodzi właściciele aut słono płacą za obowiązkowe OC. – zwraca uwagę multiagencja CUK Ubezpieczenia

Czytaj wiecej...

27 Maj 2013

Coraz więcej klientów korzysta z szybkiej ścieżki w likwidacji z AC

Liberty Direct poinformowało, że w pierwszym kwartale tego roku w ramach uproszczonej likwidacji szkód rozpatrzyło 22% wniosków o wypłatę odszkodowania z AC. W analogicznym okresie ubiegłego roku odsetek ten uplasował się na poziomie 16%. Dzięki temu więcej klientów otrzymało odszkodowania nawet w ciągu 3-4 dni od momentu zgłoszenia szkody.

Czytaj wiecej...

22 Maj 2013

Za tanie OC kierowców zapłacą inni posiadacze polis ubezpieczeniowych

Rosną koszty zakupu polis majątkowych i zdrowotnych. To skutek ubiegłorocznej wojny cenowej na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, którą prowadziły głównie firmy directowe

Czytaj wiecej...

21 Maj 2013

Ubezpieczeniowe zwyczaje podróżujących

59% podróżujących wykupuje ubezpieczenie podróżne na wyjazd, a 10% posiada je w ramach innych produktów finansowych. Nadal jednak co trzeci turysta nie ubezpiecza się na podróż. – takie wyniki przyniosło V Ogólnopolskie Badanie Assistance przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie Europ Assistance Polska.

Czytaj wiecej...

17 Maj 2013

Jak zapewnić sobie spokojny wyjazd z biura podróży?

W ubiegłym roku upadło 10 biur podróży. Urzędy marszałkowskie sprowadziły łącznie do Polski prawie 7 tysięcy turystów. Tegoroczny sezon urlopowy jeszcze się na dobre nie zaczął, a pierwsze biura już mają problemy. Zanim więc rozpoczniemy przeglądać kolorowe foldery, warto przypomnieć sobie, na co należy zwrócić uwagę przy podpisywaniu umów z biurami podróży i jakie mamy prawa, jako ich klienci. – radzą eksperci D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej.

Czytaj wiecej...

13 Maj 2013

Baza danych nieuczciwych klientów

Wyłudzenia z towarzystw ubezpieczeniowych sięgają 1,8 mld zł rocznie – szacuje Polska Izba Ubezpieczeń. Szef nadzoru namawia zakłady do tworzenia list nieuczciwych klientów.

Czytaj wiecej...

10 Maj 2013

Turniej piłkarski poświecony pamięci Kazimierza Deyny

W dniach 6-7 lipca, na stadionie warszawskiej Legii, zostanie rozegrany pierwszy, międzynarodowy turniej piłkarski pod nazwą „Generali Deyna Cup”. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja im. Kazimierza Deyny przy współpracy z Legią Warszawa, Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa oraz miastem stołecznym Warszawa. Sponsorem tytularnym turnieju została Grupa Generali Polska.

Czytaj wiecej...

09 Maj 2013

Za czerwone auto droższe OC

Kolor auta jako czynnik warunkujący wysokość składki wprowadziła właśnie Proama. To nowatorskie na rynku podejście do taryfikacji polis.

Czytaj wiecej...