icon
icon
icon
Województwo:
Powiat:
Miasto:
Ubezpieczenie:
Towarzystwo:
AKTUALNOŚCI

11 Lipiec 2012

Rynek ubezpieczeń: Warta zmienia logo

Kolejnym ubezpieczycielem, który w najbliższym czasie ma zamiar dokonać transformacji swojego logo, będzie Warta. Jest to konieczne ze względu na zmianę właściciela zakładu. – informuje „Rzeczpospolita”.

Czytaj wiecej...

11 Lipiec 2012

Rynek ubezpieczeń: Indywidualizacja stawek pomoże obniżyć poziom odszkodowań?

Część towarzystw chce zindywidualizować stawki w komunikacyjnych polisach odpowiedzialności cywilnej. W ten sposób chcą one uniknąć konieczności wypłaty wysokich odszkodowań. – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Czytaj wiecej...

11 Lipiec 2012

Rynek ubezpieczeń: Kolejne zwolnienia grupowe w PZU

10 lipca Grupa PZU ogłosiła, że zamierza kontynuować restrukturyzację zatrudnienia w PZU SA i PZU Życie. O zamiarze przeprowadzenia kolejnych zwolnień grupowych poinformowane zostały związki zawodowe, oraz właściwy Powiatowy Urząd Pracy.

Czytaj wiecej...

06 Lipiec 2012

Marki z Klasą - nowy produkt Warty w Kredyt Banku

Polisa strukturyzowana oparta na sześciu światowych spółkach oferujących dobra i usługi klasy premium, to kolejna oferta życiowej Warty dla klientów Kredyt Banku.

Czytaj wiecej...

06 Lipiec 2012

Teraz Polska dla ubezpieczeń MTU

Ubezpieczenie samochodu w MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń zostało wyróżnione prestiżowym godłem Teraz Polska: za połączenie korzystnej ceny, najwyższego na rynku standardu obsługi szkód i zaoferowanie klientom wygodnego mechanizmu automatycznego odnawiania polis.

Czytaj wiecej...

06 Lipiec 2012

Kolejny etap wdrażania strategii PZU 2.0

PZU wybrał dostawcę nowego informatycznego systemu produktowego. Została nim firma Guidewire Inc. Nowy system pozwoli na lepszą obsługę klientów i usprawnienie operacji w PZU.

Czytaj wiecej...

06 Lipiec 2012

Mobilne Biuro PZU POMOC wyruszyło na pomoc poszkodowanym na Podlasiu

Mobilne Biuro PZU POMOC jest gotowe na przyjmowanie szkód na terenach objętych huraganami i obfitymi deszczami. Mieszkańcy Czyżewa i okolic już mogą dzisiaj zgłaszać szkody w specjalnym autobusie.

Czytaj wiecej...

06 Lipiec 2012

Apelacja PZU uwzględniona

Sąd Apelacyjny uwzględnił apelację PZU od wyroku Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Uchylił w całości jego wyrok i przekazał mu sprawę do ponownego rozpoznania.

Czytaj wiecej...

04 Lipiec 2012

Warta nie połączy się z HDI

Talanx International AG sfinalizował 1 lipca zakup TUiR WARTA S.A. od belgijskiej grupy KBC. Dzięki tej transakcji WARTA została członkiem niemieckiej Grupy Talanx.

Czytaj wiecej...

04 Lipiec 2012

Prawo: WSA oddalił skargę TUnŻ SKOK na decyzję KNF

28 czerwca Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie oddalił skargę TUnŻ SKOK na decyzję Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 11 stycznia 2010 r

Czytaj wiecej...

04 Lipiec 2012

ENISA: Wezwanie do rozruszania rynku cyberubezpieczeń

Z raportu europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA) wynika, że obywatele i przedsiębiorstwa w Europie mogą odnieść korzyść z lepszej ochrony swoich systemów komputerowych i danych, jeżeli ruszy rynek cyberubezpieczeń.

Czytaj wiecej...