icon
icon
icon
Województwo:
Powiat:
Miasto:
Ubezpieczenie:
Towarzystwo:
AKTUALNOŚCI

29 Sierpień 2014

Spór o sprzedaż polis przez banki

"Rekomendacja U, która ma uregulować sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w bankach, może ograniczyć konkurencję na rynku finansowym." KNF analizuje uwagi banków w sprawie zasad sprzedaży polis, ale niekoniecznie je uwzględni.

Czytaj wiecej...

27 Sierpień 2014

ĆWIERĆ MILIONA POJAZDÓW W POLSCE NIE MA POLISY OC !!

W Polsce 200-250 tys. pojazdów nie ma zawartej umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej - wynika z danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Z roku na rok rośnie wartość odszkodowań wypłacanych osobom poszkodowanym przez nieubezpieczonych kierowców. To oznacza, że muszą się na nie złożyć kierowcy kupujący obowiązkowe OC.

Czytaj wiecej...

25 Sierpień 2014

W pierwszej połowie roku zginęło już 37 rolników !

11 388 wypadków w rolnictwie w pierwszej połowie tego roku odnotował KRUS. Ciągle zbyt wielu rolników traci życie w okresie prac polowych.

Czytaj wiecej...

06 Sierpień 2014

Polacy nie znają skutków jeżdżenia bez ważnej polisy OC

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny przypomina, aby zasiadając za kierownicą cudzego pojazdu, sprawdzić, czy jego właściciel posiada ważne ubezpieczenie OC. Tymczasem o skutkach jazdy bez ważnej polisy nie wie 80% polskich kierowców*.

Czytaj wiecej...

04 Sierpień 2014

Odpowiednie zabezpieczenie domu

Jak ubezpieczyć dom przed wyjazdem, aby po powrocie z wakacji mieć do czego wracać? Najważniejsze jest zminimalizowanie zagrożenia.Jednak nawet jeśli dochowamy staranności w zabezpieczeniu lokum i tak może stać się ono przedmiotem włamania podczas wakacyjnej nieobecności. Concordia podpowiada, że jeśli czegoś nie możemy odzyskać, to warto chociaż ubezpieczyć się, aby otrzymać zwrot równowartości.

Czytaj wiecej...