icon
icon
icon
Województwo:
Powiat:
Miasto:
Ubezpieczenie:
Towarzystwo:
NAJNOWSZE WIZYTÓWKI:

Patrycja Baranowska - ubezpieczenia Nationale-Nederlanden - Toruń - tel.798741221

Województwo kujawsko-pomorskie >> Powiat Toruń >> Toruń >> ul. ul. Grudziądzka

Chętnie pomogę w doborze odpowiedniego zabezpieczenia Ciebie i Twoich bliskich, jak i pracowników, nieruchomości, czy wakacji. Ubezpieczenia indywidualne oraz grupowe, w tym: na życie, mieszkanie/dom, turystyczne itd. Nationale-Nederlanden działa w Polsce od 2 sierpnia 1994 roku i oferuje proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, zabezpieczające finansową przyszłość swoich klientów i ich bliskich. Zabezpiecz swoją przyszłość. Zapraszam do kontaktu! Tel.798-741-221

Sprawdź pełny profil agenta

Alexis Tala

Województwo wielkopolskie >> Powiat krotoszyński >> Krotoszyn >> ul. Ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 3/36

MegaPolisa jest zespołem niezależnych doradców finansowych zajmujących się pośrednictwem ubezpieczeniowym i kredytowym. Jako niezależnymi doradcami finansowymi, jesteśmy częścią ogólnopolskich multiagencji ubezpieczeniowych i kredytowych. Skupiamy się na potrzebach naszych klientów. Oferujemy kilkaset produktów kilkadziesiąt najważniejszych towarzystw ubezpieczeniowych, banków i instytucji kredytowych w kraju. Dzięki temu możemy porównywać różne oferty i zaproponować Ci najlepsze, najbardziej dopasowane i najkorzystniejsze polisy lub kredyt dla Ciebie.

Sprawdź pełny profil agenta

NIEZALEŻNY DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Województwo mazowieckie >> Powiat Płock >> Płock >> ul. HONOROWYCH DAWCÓW KRWI 14

Moja dewiza to zadowolony klient, dobro klienta stawiam ponad wszystko. Z większością moich klientów utrzymuję kontakty przyjacielskie. Ponad 20 lat pracy w ubezpieczeniach dało mi ogromne doświadczenie, które pozwala mi dobrać najbardziej odpowiednie i najkorzystniejsze ubezpieczenia dla każdego bez względu na wiek, status społeczny jak i zamożność. Szkolenia odbyte w różnym zakresie i temacie przygotowały mnie na najwyższym poziomie do robienia analizy potrzeb klienta i dalszej jego obsługi w trakcie trwania ubezpieczenia. Moją zaletą jest umiejętność słuchania klienta, co pozwala dokładnie określić jego potrzeby. Pracując w PZU ŻYCIE SA zdobyłem doświadczenie najpierw jako agent adept, następnie agent samodzielny oraz jako menedżer grupy agentów, szkoliłem ich oraz pomagałem w różnych sytuacjach związanych z pracą ale też z życiem prywatnym, byłem dla nich ojcem i matką. Moja ciężka praca wiele razy była doceniona przez Firmę PZU ŻYCIE SA, Dwa razy byłem nagradzany jako najlepszy menedżer w Polsce, otrzymałem też wiele dyplomów, nagród i wyróżnień, jestem też AMBASADOREM KODEKSU ETYKI. Posiadając wieloletnie doświadczenie w ubezpieczeniach postanowiłem uniezależnić się od jednej firmy i współpracować z wieloma, co pozwala mi zaoferować klientowi jeszcze lepszą ofertę i większy wybór, aby sprostać temu wyzwaniu muszę odbywać wiele szkoleń, którym zawdzięczam moją znajomość różnych produktów ubezpieczeniowych. W życiu prywatnym jestem szczęśliwym ojcem i mężem.

Sprawdź pełny profil agenta

Tanie ubezpieczenia

Województwo świętokrzyskie >> Powiat buski >> Busko-Zdrój >> ul. PARTYZANTÓW 22 Budynek Cechu

Tanie i solidne ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i życiowe. Pracujemy z 20 firmami ubezpieczeniowymi z szerokim wachlarzem ubezpieczeń. Posiadamy tanie OC na samochody osobowe i ciężarowe oraz specjalne. Dobieramy AC do potrzeb klienta i jego portfela - negocjacje składki z menagerami firm ub. Proste i dobre ubezpieczenia domów, gospodarstw oraz mienia w nich i poza - ogień, zalanie, powódź , kradzież. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Dyr; Damian Sergiel Tel; 729 976 784

Sprawdź pełny profil agenta

TaniaPolisa.online

Województwo śląskie >> Powiat lubliniecki >> Lubliniec >> ul. PL. T. Kościuszki 13

Tania Polisa to miejsce, gdzie czekają na CIEBIE idealnie dopasowane UBEZPIECZENIA w najniższej cenie. Działamy stacjonarnie oraz poprzez Aplikację mobilną taniapolisa.online To proste rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią swoje pieniądze, lubią nowoczesne rozwiązania i nie mają czasu na ciągłe porównywanie ofert ubezpieczeniowych. Przyświecała nam idea stworzenia aplikacji , która połączy algorytmy obliczeniowe z ludzką intuicją wyszukiwania najkorzystniejszych ofert ubezpieczeniowych. Pamiętaj!!! Tania Polisa nie jest szybką polisą, ale tanią. Nasz proces ofertowania jest nieco dłuższy, ale za to otrzymasz bardzo korzystne propozycje ubezpieczeniowe, indywidualnie negocjowane.

Sprawdź pełny profil agenta