icon
icon
icon
Województwo:
Powiat:
Miasto:
Ubezpieczenie:
Towarzystwo:

Kioski RUCHU-u podbijają rynek ubezpieczeń: OC z kiosku

Od września w wybranych i specjalnie oznakowanych kioskach sieci RUCH będzie można otrzymać ofertę i kupić komunikacyjną polisę OC Benefii.

Aby skorzystać z propozycji, wystarczy pokazać agentowi w kiosku lub saloniku prasowym dowód rejestracyjny, by po 5 sekundach otrzymać ofertę na polisę przygotowaną przez Benefię. Jeśli klient uzna, że jest ona bardziej korzystna od posiadanej dotychczas, może na miejscu zawrzeć umowę, której podpisanie trwa do 2 minut. W usłudze wykorzystano możliwość skanowania kodów QR znajdujących się dokumencie dowodu rejestracyjnego i rozwiązanie informatyczne Benefii.

- Możliwość zakupu ubezpieczenia OC w sieci RUCH jest kolejną nowością, która ułatwi naszym klientom załatwianie podstawowych spraw w jednym miejscu i w bardzo krótkim czasie. RUCH to nie tylko punkt, w którym kupuje się prasę, odbiera i nadaje paczki i płaci rachunki, ale nasze punkty są mini centrami usług, teraz także ubezpieczeniowych. Wybrana grupa naszych agentów jest już przeszkolona, zdała stosowne egzaminy i ma zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na sprzedaż polis. Wierzę, że to nowe udogodnienie spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów, ponieważ zakup ubezpieczenia trwa niewiele dłużej niż kupienie gazety – mówi Dariusz Stolarczyk, wiceprezes RUCH.

- Nasza usługa, którą realizujemy z RUCH-em, skierowana jest do osób, które w krótkim czasie chcą uzyskać najlepszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego. Procedura, którą proponujemy, jest przełomem na rynku ubezpieczeń. Po zeskanowaniu kodu z dowodu rejestracyjnego system RUCH-u łączy się z Centralnym Systemem Obsługi Ubezpieczeń Benefii i sprawdza takie informacje, jak zniżki czy historię ubezpieczenia danego klienta i na tej podstawie generuje ofertę. W tym samym czasie system sprawdza dotychczasowy przebieg ubezpieczeń klienta w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym. A wszystko to trwa  średnio 5 sekund – mówi Paweł Bisek, prezes zarządu Benefii.

Źródło artykułu