icon
icon
icon
Województwo:
Powiat:
Miasto:
Ubezpieczenie:
Towarzystwo:

ISOPIA Sp. z o.o.

ISOPIA Sp. z o.o. specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. W ofercie posiadamy produkty wiodących Towarzystw Ubez­pie­cze­nio­wych co pozwala zapewnić naszym Klientom pełny zakres usług ubezpieczeniowych, począwszy od ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych, aż do kompleksowego i wszech­stron­nego ubezpieczenia Firm od wszelkiego rodzaju ryzyk związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. ISOPIA Sp. z o.o. to również sieć pośrednictwa ubezpieczeniowego stawiająca na profesjonalną obsługę we wszystkich kategoriach ubezpieczeń, gdzie każdy Klient otoczony jest opieką przedstawiciela grupy ISOPIA. Dla naszych Klientów przygotowujemy różne warianty usług asekuracyjnych na unikatowych warunkach. Staramy się oferować naszym Klientom najtańsze rozwiązania dostępne na rynku jednocześnie mając na uwadze najwyższy poziom przedstawianych ofert.

Adres:

Warszawska 49/35
25-531 Kielce
powiat: Kielce
województwo: świętokrzyskie

Kontakt:

tel. komórkowy: 508500696
tel. stacjonarny:
strona www: www.isopia.pl

Oferta:

Naszą ofertę kierujemy również do Przedsiębiorców, którzy są zainteresowani świadczeniem usług pośrednictwa ubezpieczeniowego. Tworzymy optymalne warunki rozwoju biznesu co pozwala na wybór dogodnej umowy współpracy. Zapraszamy!

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

W naszej ofercie znajdują się również ubezpieczenia takich Towarzystw Ubezpieczeniowych jak Proama oraz Gothaer a także RESO Europa Service